Po wylądowaniu na Księżycu, Armstrong wysłał szokującą wiadomość, którą NASA ocenzurowała.

Chociaż brzmi to jak scenariusz filmu sci-fi, coraz częściej mówi się o licznych relacjach i „korespondencji” prowadzonej między centrum dowodzenia NASA a pierwszym człowiekiem, który postawił nogę na Księżycu- Neilem Armstrongiem.

Jak donosi portal 100posto.hr, interesujące szczegóły na temat tego, co zobaczyli na Księżycu członkowie załogi Apollo wypłynęły podczas rozmowy anonimowego profesora i Armstronga, który wziął udział w jednym z sympozjów zorganizowanych przez NASA.

Profesor zapytał astronautę, co tak naprawdę wydarzyło się w czasie ekspedycji, na co Armstrong odpowiedział: "To było niewiarygodne… Oczywiście, od zawsze wiedzieliśmy, że istnieje możliwość...Faktem jest, że nas ostrzeżono. Nigdy nie było pytań o stację kosmiczną, ani o miasto na Księżycu."

Na pytanie profesora, co to znaczy, że byli ostrzeżeni, Armstrong odpowiedział: "Nie mogę wchodzić w szczegóły, ale mogę powiedzieć, że ich statki były dużo lepsze w porównaniu z naszymi, ze względu na wielkość i zaawansowanie technologiczne. Były olbrzymie i super nowoczesne."

W owianej tajemnicą dokumentacji, jak powiedział fizyk i profesor matematyki z Uniwersytetu Moskiewskiego Vladimir Azhazha, jest wiele zapisów rozmów i zaświadczeń wskazujących na to, że załoga Apollo badając powierzchnię Księżyca naprawdę natknęła się na istoty pozaziemskie i UFO.

- Neil Armstrong przekazał szefom kontroli misji wiadomość, że po wylądowaniu na Księżycu byli obserwowani przez dwa wielkie, tajemnicze obiekty. Ale o jego informacji nikt nigdy nie słyszał, bo NASA ją ocenzurowała, powiedział Azhazh.

Wiele źródeł wskazuje na to, że Armstrong potwierdził obecność istot pozaziemskich na Księżycu, jak również, że astronautom nakazano pospieszne oddalenie się. Liczni badacze UFO są przekonani, że nawet sfotografowano dziwne struktury i budowle, a wszystkie szczegóły przekazane kontroli misji celowo ocenzurowano, bo obawiano się chaosu i wybuchu paniki wśród mieszkańców Ziemi.

Autor: 
A.R./Tłum. Emilia Liberda
Źródło: 

100posto.hr

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.