Nadchodzi Tamagotchi ! Ulubione zwierzątko z lat dziewięćdziesiątych ponownie na rynku.

Wiele lat przed smartfonami i innymi technologicznymi nowinkami był Tamagotchi - wirtualne zwierzątko, które karmiliście, poiliście, zabawialiście i nie wypuszczaliście z rąk.

Popularną elektroniczną zabawkę w kształcie owalu po raz pierwszy wypuszczono na rynek w 1996 roku ; najpierw w Japonii, a potem w USA. Dzieci i dorośli szaleli za nią. Teraz Tamagotchi wraca na światową scenę.

Mini wersję Tamagotchi z lat dziewięćdziesiątych można zamówić z wyprzedzeniem przez Amazona. Kosztuje około 15 dolarów, a od 5 listopada będzie ją można kupić także w amerykańskich sklepach. Firma Bandai, która poinformowała o powrocie Tamagotchi wiosną tego roku, wywołała ogromny zachwyt wśród miłośników niewielkiej zabawki.

Jak pisze Daily Mail, nowa wersja, znacznie mniejsza od oryginału, jest dokładnie taka sama, a w niektórych segmentach nawet prostsza od oryginału.

Tamagotchi pojawi się w sześciu różnych wersjach kolorystycznych, od jasno-pomarańczowego i przezroczystego do z kombinacji dwóch jasnych kolorów. Każda z wersji będzie oferować sześć różnych wirtualnych zwierzątek.

Jak już wybierzecie swojego zwierzaka, będziecie musieli go karmić, aby mógł się rozwija

i przechodzić przez różne etapy swojego życia. Jeśli go zaniedbacie, może się rozchorować, a nawet umrzeć.

Jeśli chodzi o wygląd i pikselizację, zabawka może wydawać się śmieszna w porównaniu z tymi, które można dzisiaj kupić, ale producent uważa, że nostalgia zrobi swoje i Tamagotchi będzie w stanie odzyskać dawną popularność. Producent ma też nadzieję, że uda mu się przyciągnąć młode pokolenie, które nigdy nie miało kontaktu z tym wirtualnym zwierzątkiem.

Autor: 
Tłum. Emilia Liberda
Źródło: 

blic.rs

Komentarze

Wysłane przez jozeklew (niezweryfikowany) w
Witam wszystkich na tym forum<a href="https://mieszkania-lesna.ketrzyn.pl/maszyny/jakosc-materialu-ma-wieksze-znaczenie.html">.</a> Nie wiem czy dobry dział wybrałem, ale obsługa tego forum jest skomplikowana jak dla mnie ( 56 lat) Ostanio moja wnuczka uczyła mnie jak pisać na klawiaturze, nawet mi kupiła lupe do monitora. Niektóre litery sa za małe jak na mój wzrok. Cieszę się, że moja wnuczka ciągle mi pomaga<a href=https://hawaiitoday.site/maszyny/i-za-kazdym-razem-gdy-skonczy-sie-twoj-swietny.html>.</a>

Wysłane przez jozeklew (niezweryfikowany) w
Witam wszystkich na tym forum<a href="https://wisconsintoday.site/garaze/potrzebujemy-bezpiecznych-drzwi-ktore-bronia-naszych-nieruchomosci.html">.</a> Nie wiem czy dobry dział wybrałem, ale obsługa tego forum jest skomplikowana jak dla mnie ( 56 lat) Ostanio moja wnuczka uczyła mnie jak pisać na klawiaturze, nawet mi kupiła lupe do monitora. Niektóre litery sa za małe jak na mój wzrok. Cieszę się, że moja wnuczka ciągle mi pomaga<a href=https://jackrabbitsports.site/maszyny/nalezy-natychmiast-moczyc-plame-miekka-szmatka-gdy.html>.</a>

Wysłane przez uxexu w
. https://zarabianie.info.pl/czy-da-sie-zarabiac-na-rynku-forex-duze-pieniadze/

Wysłane przez ewejimyni w
cmyk.edu.pl https://cmyk.edu.pl

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 7 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.