Kozy wracają do zagrody po „imprezie”

Zwierzęta dostarczają nam co jakiś czas sporej dawki humoru. Podobnie jest w przypadku tych kóz, które zachowują się jakby nieźle „zabalowały”, bo mają problem z wejściem do zagrody.

W Twitterze pojawił się bardzo zabawny filmik z kozami. Zwierzaki zachowują się jakby były na podwójnym gazie, mają problem z wejściem do swojej zagrody. Zataczają się, brakuje im koordynacji oraz potykają się o wysoko zawieszoną deskę. Wygląda to bardzo komicznie, niczym nastolatki wracające z sobotniej imprezy do domu. Skąd taki spadek formy? Nie wiadomo. Jedno jest pewne, te spryciule skorzystają z każdej okazji, żeby chociaż na chwilę wyrwać się z monotonii codziennego życia na farmie. W tym celu korzystają z zepsutego ogrodzenia, jak widzimy, kawałek blachy został przesunięty na bok, jedyną przeszkodę stanowią wysoko zawieszone deski.

 

Gorączka sobotniej nocy
Zastanawiający jest też fakt, że tylko dorosłe osobniki mają problem z dostaniem się do stodoły. Najpierw jedna koza próbuje wejść i zalicza upadek na bok. Na początku ma nawet problem z tym, żeby wstać. Z kolejna kozą wcale nie jest lepiej, w jej przypadku odmawiają posłuszeństwa tylne kopyta. Próba podobnie jak u pierwszej kozy kończy się upadkiem. Niestety biedna nie zdążyła nawet wstać, a na jej plecy spadła trzecia koza.

Sytuacja wygląda nie najlepiej, obydwie kozy starają się jakoś podnieść, udaje się to zrobić dopiero po kilkunastu sekundach. Całe zajście z niedowierzaniem obserwują małe koźlątka, które jedno za drugim bez żadnych problemów przeskakują złowieszczą deskę.

 

Autor: 
--------------
Źródło: 

Sputniknews

Dział: 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 0 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.