Nadchodzi Tamagotchi ! Ulubione zwierzątko z lat dziewięćdziesiątych ponownie na rynku.

Wiele lat przed smartfonami i innymi technologicznymi nowinkami był Tamagotchi - wirtualne zwierzątko, które karmiliście, poiliście, zabawialiście i nie wypuszczaliście z rąk.

Popularną elektroniczną zabawkę w kształcie owalu po raz pierwszy wypuszczono na rynek w 1996 roku ; najpierw w Japonii, a potem w USA. Dzieci i dorośli szaleli za nią. Teraz Tamagotchi wraca na światową scenę.

Mini wersję Tamagotchi z lat dziewięćdziesiątych można zamówić z wyprzedzeniem przez Amazona. Kosztuje około 15 dolarów, a od 5 listopada będzie ją można kupić także w amerykańskich sklepach. Firma Bandai, która poinformowała o powrocie Tamagotchi wiosną tego roku, wywołała ogromny zachwyt wśród miłośników niewielkiej zabawki.

Jak pisze Daily Mail, nowa wersja, znacznie mniejsza od oryginału, jest dokładnie taka sama, a w niektórych segmentach nawet prostsza od oryginału.

Tamagotchi pojawi się w sześciu różnych wersjach kolorystycznych, od jasno-pomarańczowego i przezroczystego do z kombinacji dwóch jasnych kolorów. Każda z wersji będzie oferować sześć różnych wirtualnych zwierzątek.

Jak już wybierzecie swojego zwierzaka, będziecie musieli go karmić, aby mógł się rozwija

i przechodzić przez różne etapy swojego życia. Jeśli go zaniedbacie, może się rozchorować, a nawet umrzeć.

Jeśli chodzi o wygląd i pikselizację, zabawka może wydawać się śmieszna w porównaniu z tymi, które można dzisiaj kupić, ale producent uważa, że nostalgia zrobi swoje i Tamagotchi będzie w stanie odzyskać dawną popularność. Producent ma też nadzieję, że uda mu się przyciągnąć młode pokolenie, które nigdy nie miało kontaktu z tym wirtualnym zwierzątkiem.

Autor: 
Tłum. Emilia Liberda
Źródło: 

blic.rs

Komentarze

Wysłane przez cialis alternative (niezweryfikowany) w
cialis without a doctor prescription <a href="https://cialiswithdapoxetine.com/#">cialis without a doctor prescription</a>

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Przepisz kod z obrazka.
1 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.