W Chinach w połowie stycznia pojawił się w pewnym raporcie zaskakujący wynik testu na obecność Covid-19: okazało się, że zakażone są... trzy próbki lodów. Rzecz miała miejsce w Tianjin, na pólnocnym wschodzie kraju.
Norweski Urząd ds. Zdrowia Publicznego stwierdził, że nie ma związku między szczepionką Pfizer/ BioNTech a śmiercią zaszczepionych osób starszych. W raporcie zalecono również ocenę medyczną przed szczepieniem osób starszych i bardzo wrażliwych.
16 stycznia Bloomberg News poinformowało, że w Norwegii zmarło 29 osób z 42,000 zaszczepionych.
Szpital w Lyonie we Francji twierdzi, że jest to pierwszy na świecie przeszczep dwóch barków i ręki. Pacjentem był mężczyzna z Islandii, który wraca do zdrowia po 15-godzinnej operacji w środę w szpitalu Edouard-Herriot. W procedurze zaangażowane był
Jeden z peruwiańskich sądów wydał zaskakujący dokument w sprawie koronawirusa i hipotetycznych przyczyn wybuchu pandemii COVID-19. Za sprawców całej tej tragedii obrał między innymi Billa Gatesa i George’a Sorosa, a także rodzinę Rockefellerów.
Antyszczepionkowcy próbują na siłę wręcz udowodnić, że w szczepionkach na koronawirusa są ukryte chipy, którymi Bill Gates będzie wszystkich kontrolował. Ich kłamstwa ponownie zostały odkryte i ośmieszone.
Największym medycznym odkryciem minionego roku jest niewątpliwie wynalezienie i wprowadzenie do obiegu szczepionki przeciw COVID-19, chorobie wywoływanej przez koronawirusa SARS-CoV-2.
Zmutowany wirus z Wielkiej Brytanii, który od poprzedniej wariacji przenosi się szybciej o 70%, został potwierdzony w dniu 02.01 w Wietnamie i Turcji.
NOWE DELHI - W Indiach potwierdzone przypadki zachorowań na koronawirusa przekroczyły 10 milionów, a nowe infekcje spadły do najniższego poziomu od trzech miesięcy, ponieważ kraj przygotowuje się do masowych szczepień na COVID-19 w nowym roku.
Choć świat staje na głowie, by pozbyć się epidemii koronawirusa, na światło dzienne coraz częściej wychodzą przypadki niepożądanych powikłań po przyjęciu przez pacjentów szczepionki na COVID-19. WHO komentuje sprawę. Kanada przygotowuje specjalny...

Strony