China Unicom stał się najnowszym chińskim gigantem telekomunikacyjnym, któremu wydano zakaz świadczenia usług w USA z powodu „poważnych” problemów związanych z bezpieczeństwem narodowym i szpiegostwem.
Według doniesień, intensywnie promowana przez Apple'a funkcja cyfrowej dokumentacji prawa jazdy wiąże się z kosztami dla podatnika.
12-letni chłopiec z Londynu podczas wakacji zarobił około 290 tys. funtów, wszystko to dzięki stworzeniu i sprzedaniu za Niewymienne tokeny (NFT) serii pikselowych grafik o nazwie Weird Whales.
Pandemia spowodowała gwałtowny wzrost liczby chorób psychicznych.
Niszczyciel, spoczywający niemal 6,5 km pod powierzchnią, wciąż posiada nienaruszone wieże działowe i konstrukcje przytrzymujące torpedy.
Firma twierdzi, że szczepionka Pfizer jest skuteczna dla młodzieży w wieku od 12 do 15 lat. Będzie się teraz ubiegać o jej dopuszczenie w trybie pilnym w Stanach Zjednoczonych.
Potrzeby energetyczne Afryki rosną - a niektóre rządy polegają na nowych elektrowniach węglowych. Krytycy twierdzą, że nie jest to dobra decyzja w czasach zmian klimatycznych. Wskazują na inne zasoby, które posiada kontynent.
We wtorek, gigant technologiczny ogłosił kilka nowych funkcji, które wkrótce zostaną wprowadzone do Map. Wśród nich znajdzie się opcja rozszerzonej rzeczywistości pozwalająca na znalezienie drogi w centrum handlowym lub na lotnisku.
Iryd jest niezwykle odporny na korozję i wysokie temperatury, do tego stopnia, że aż ​​stał się niemal niezbędny przy produkcji silników lotniczych, katalizatorów samochodowych czy rur głębinowych.
Groźby śmierci i pełne nienawiści komentarze to codzienność norweskich Tiktokerów. W jaki sposób dyskusja w tych popularnych mediach społecznościowych stała się tak ostra?

Strony