„Przepływ jest stanem szczytowej przyjemności, który pojawia się, kiedy robisz coś trudnego i w czym jesteś bardzo dobry”, wytłumaczył Richard Huskey.
Pandemia spowodowała gwałtowny wzrost liczby chorób psychicznych.
Japoński wynalazek działa w następujący sposób: ogon zostaje – tam gdzie zwykle posiadają go zwierzęta – umieszczony w tylnej części ciała.
W czasie pandemii COVID-19 wiele osób doświadczyło samotności. Jednak przed pandemią wiele osób zmagało się z tym uczuciem. Analiza eksperymentu BBC Loneliness pokazuje, w jakim stopniu samotność wiąże się z wiekiem, płcią i przynależnością kulturową
O korzyściach płynących z tego zdrowego rytuału
Covid pobudził również handel elektroniczny, w 2020 wzrost liczby użytkowników mediów społecznościowych był najbardziej znaczący w porównaniu z trzema poprzednimi latami, podaje agencja We Are Social
Serbia jest krajem, w którym dorastały jedne z największych umysłów, których praca znacząco zmieniła świat i przyczyniła się do jego obecnego wyglądu.
Pierścionek zaręczynowy Diany ujrzał światło dziennie poraz pierwszy w lutym, 1981 roku. Wraz z nadejściem nowego sezonu „The Crown” fani ponownie zainteresowali się tym jakże legendarnym pierścionkiem.
Jasnowidzenie i jasnosłyszenie to fascynujące badaczy paranormalne zjawiska.
Wiosna Ludów przyniosła Chorwatom podział sił politycznych. Ten znajdujący się od ponad siedemset lat pod obcym panowaniem naród, coraz mocniej dążył do odzyskania wolności.

Strony