Niszczyciel, spoczywający niemal 6,5 km pod powierzchnią, wciąż posiada nienaruszone wieże działowe i konstrukcje przytrzymujące torpedy.
Youtube od niedawna oferuje abonament: YouTube premium. Dzięki tej usłudze możesz słuchać muzyki i oglądać filmiki na YouTube bez reklam. Czy ta usługa jest warta 12 euro miesięcznie?
Aplikacja Luca wywołuje obecnie sensację w USA. Za jej pomocą można udowodnić swoje szczepienie na koronawirusa.
We wtorek, gigant technologiczny ogłosił kilka nowych funkcji, które wkrótce zostaną wprowadzone do Map. Wśród nich znajdzie się opcja rozszerzonej rzeczywistości pozwalająca na znalezienie drogi w centrum handlowym lub na lotnisku.
3 marca miasto Fukuoka uruchomiło miejską e-bibliotekę, która pozwala użytkownikom na bezpłatne wypożyczanie e-booków przez Internet. Można je czytać na smartfonach, tabletach i komputerach.
Ciekawy projekt o nazwie ,,Oran na Mara” ma wpłynąć na zmniejszenie zależności wysp Jura i Islay od paliw kopalnych.
Francuska firma Carmat SA uzyskała zgodę na sprzedaż swojego sztucznego serca na terenie Unii Europejskiej.
Japoński wynalazek działa w następujący sposób: ogon zostaje – tam gdzie zwykle posiadają go zwierzęta – umieszczony w tylnej części ciała.
Pozostaje optymistą. Jednak w swojej nowej książce Jak ocalić świat od katastrofy klimatycznej, założyciel Microsoftu zdaje sobie sprawę, jak ogromny krok trzeba zrobić, by zmniejszyć ogólną emisję gazów cieplarnianych do zera.
Skąd wzięliśmy ten pomysł, że jeżeli na Marsie istnieje już jakieś życie, te istoty chętnie chciałyby się z nami zapoznać? Co dobrego mieliby z typów, którzy umiejętnie niszczą własną planetę?

Strony